Mgr. Pavel Pařízek  psychoterapeut Praha 6

Mgr. Pavel Pařízek

Československé armády 17, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko
Přijímá nové klienty
Detail
Terapii poskytuji
Online
Osobně
Po telefonu
S čím nejčastěji pomáhám
existenciální problémy
seberozvoj
vztahy
Další zaměření
deprese, smutek
nízké sebevědomí
stres
úzkosti
vztahy, samota
Více
Směr výcviku
gestalt
Jazyky
Angličtina
Čeština
Poskytuji terapii od roku
2015
O mně
O mně
Jsem psycholog, terapeut a provázím lidí těžkými životními situacemi, ale i každodenní starostí. Nejčastěji za mnou klienti chodí s problémy ve vztahu či rodině, s pocity vyhoření, úzkostmi či depresemi. Na úvodním setkání si vyslechnu, co vás trápí, vzájemně se poznáme a ujasníme si vaše očekávání. Během našich setkání spolu budeme pracovat na tom, abyste vaše problémy dokázali postupně vyřešit a cítili se lépe.
verified ověřený terapeut
Co říkají ti, kterým Pavel Pařízek pomohl?
P.R.
Invalid date Klient
Terapie je tak trochu jako cvičení. Nechce se vám do toho, ale když ji absolvujete, pocítíte vnitřní hrdost a úlevu. Trvalo mi více než rok než jsem se odhodlala zavolat a překonat svá přesvědčení, že moje problémy jsou malicherné a svůj stud, že si nedokážu pomoci sama. Terapie s Pavlem je nenucená. Můžete jít do hloubky, ale nemusíte. Vy si určujete o čem budete mluvit. Ovšem Pavel umí sled myšlenek ukočírovat a v čem je opravdu brilantní, umí číst mezi řádky. Terapie mi dala výchozí bod do další etapy života a pocit větší jistoty v sebe. Lidem zvažujícím, zda do toho jít, rovnou odpovím - ano, má to smysl a ne, nebude vás nikdo soudit.
Josef
Invalid date Klient
Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek.
Služby
Ceník
individuální terapie
Osobně
50 min
2000 Kč
Pro klienty
individuální terapie
Forma:
Osobně
Délka:
50 min
Cena:
2000 Kč s DPH
Platba
Hotově
Převodem
Zkušenosti
Pracovní zkušenosti
Terapeut
Psychiatrická klinika VFN Karlov 2015 - 2015
Terapeut
Krizový tým Fokus Praha 2016 - 2017
Terapeutický výcvik
IVGT
Vzdělání
FF UK - psychologie
Kde mě najdete
Československé armády 17, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko
lat: 50.1002412, lng: 14.4022132